Pomoc  | Informacje techniczne | Konfiguracja e-mail
 


Konfiguracja konta e-mail w Outlook Express
 

Krok 1
W Menu głównym Outlook Express wybieramy grupę Narzędzia, a następnie Konta. Klikamy na przycisku Dodaj, i z rozwiniętej listy wybieramy Poczta.
[Rozmiar: 8478 bajtów]
 

Krok 2
W tym kroku wpisujemy imię i nazwisko, które będzie wstawiane w nagłówek każdej napisanej wiadomości e-mail. Dla tego przykładu zakładamy, że właścicielem konta jest Jan Nowak. Następnie klikamy Dalej.
[Rozmiar: 8478 bajtów]
 

Krok 3
W tym polu podajemy swój adres e-mail. Następnie klikamy Dalej.
[Rozmiar: 8478 bajtów]
 

Krok 4
W polach tych definiujemy serwery poczty przychodzącej i wychodzącej, jest to nazwa Twojej domeny. Typ serwera ustawiamy na POP3. Po wypełnieniu pól klikamy Dalej.
[Rozmiar: 8478 bajtów]
 

Krok 5
W polu Nazwa konta wpisujemy nazwę naszego konta (dla naszego przykładu nowak@vpro.pl). W polu hasło możemy wpisać hasło do konta. Wpisanie hasła nie jest wymagane, w takim przypadku program będzie pytać o hasło po każdym jego uruchomieniu. . Następnie klikamy Dalej.
[Rozmiar: 8478 bajtów]
 

Krok 6
Serwer wymaga uwierzytelnienia, w tym celu wymagane jest włączenie opcji autoryzacji poczty wysłanej. Aby włączyć tą opcję z Menu głównego wybieramy Narzędzia, a następnie Konta. Podświetlamy nasze konto i wybieramy Właściwości a następnie przechodzimy do zakładki Serwery. W tej zakładce zaznaczamy opcję Serwer wymaga uwierzytelnienia.
[Rozmiar: 8478 bajtów]


 
POMOC
Objaśnienia pojęć
Informacje techniczne
Konfiguracja e-mail
Konfiguracja FTP
Zmiana hasła
Powiadomienia SMS
Panel administracyjny
Program pocztowy
Domeny
Rejestracja domen
Przeniesienie domen
FAQ
WYSZUKIWARKA
Słowa do wyszukania:
  i lub
REKLAMA
strona główna  I   oferta  I   pomoc  I   o nas   I   poczta   I  

© 2002-2006 Vpro.pl  Wszelkie prawa zastrzeżone.