Pomoc  | FAQ 
 


Nie działa powiadomienie SMS, dlaczego?
Jeśli ustawiłeś prawidłowo opcję powiadomienia SMS w swoim module VirtualHost a nie dostajesz SMS-ów, to zwróć się do swojego operatora komórkowego, może nie masz u niego aktywnej odpowiedniej opcji.

Jak musi się nazywać główna strona mojego serwisu WWW?
Główna strona umieszczona w katalogu użytkownika musi się nazywać index.htm (lub .html lub .php). Główna strona dla WAP musi się nawywać index.wml

Jak mogę umieścić licznik odwiedzin na swojej stronie?

najprostszy licznik utworzysz wpisując poniższy kod na stronie:
<!--#exec cgi="/cgi-bin/counter" -->
Czy przedłużenie domeny o rok nastąpi automatycznie?
Jeśli jest to domena obsługiwana przez NASK to zgodnie z obowiązującym regulaminem NASK nie złożenie oświadczenia o rezygnacji z domeny na co najmniej 30 dni przed upływem okresu abonamentowego skutkuje przedłużeniem ważności domeny a abonentowi wystawiana jest stosowna faktura. W przypadku nieopłacenia faktury VAT w wyznaczonym terminie, delegacja nazwy domeny, której faktura dotyczy, może zostać usunięta z serwerów nazw domenowych NASK. Ponowna rejestracja nazwy domeny przez ten sam podmiot będzie możliwa dopiero po uregulowaniu zaległych opłat i wymaga złożenia ponownego Wniosku o rejestrację, o ile nazwa domeny będzie dostępna do rejestracji. W NASK nie jest prowadzona rezerwacja nazw domen internetowych.
W przypadku większości partnerów NASK i innych rejestratorów należy wcześniej dokonać opłaty za przedłużenie domeny, po jej otrzymaniu przedłużana jest ważność domeny.
Klient zawsze powiadamiany jest drogą e-mail o zbliżającym się upływie okresu abonamentowego domeny.

Kto jest właścicielem domeny rejestrowanej za pośrednictwem vpro.pl?
Pełnoprawnym właścicielem zostaje podmiot lub osoba której dane zostaną podane w polu 'Dane Abonenta domeny' formularza rejestracji domeny. Abonent może swobodnie dysponować swoją domeną, w tym sprzedać ją lub wydzierżawić.

Jak szybko będzie widoczna domena w sieci po zleceniu rejestracji?
Domena zostanie zarejestrowana do 72 godzin od otrzymania potwierdzenia wpłaty lub wpłynięcia wpłaty na konto. Domena jest widoczna zazwyczaj w sieci do 24 godzin od momentu jej rejestracji. Tyle trwa czas propagacji domeny w sieci.


 
POMOC
Objaśnienia pojęć
Informacje techniczne
Konfiguracja e-mail
Konfiguracja FTP
Zmiana hasła
Powiadomienia SMS
Panel administracyjny
Program pocztowy
Domeny
Rejestracja domen
Przeniesienie domen
FAQ
WYSZUKIWARKA
Słowa do wyszukania:
  i lub
REKLAMA
strona główna  I   oferta  I   pomoc  I   o nas   I   poczta   I  

© 2002-2006 Vpro.pl  Wszelkie prawa zastrzeżone.