Pomoc  | Objaśnienia pojęć
 


Specyfikacja usług - informacje szczegółowe
 

Pojemność Serwera WWW i poczty elektronicznej.
W ramach Serwerów WWW przydzielana jest przestrzeń dyskowa na strony WWW, pliki FTP, bazy SQL, oraz pocztę elektroniczną o wielkości wg specyfikacji serwera.

 

Nielimitowana ilość kont e-mail.
W ramach Serwera WWW można założyć nielimitowaną ilość kont e-mail. Do każdego z kont można uzyskać dostęp poprzez program pocztowy Active.mail z poziomu przeglądarki internetowej. Poprzez panel administracyjny admin.vpro.pl użytkownik może samodzielnie zarządzać swoim kontem.

 

Nielimitowana ilość aliasów do kont pocztowych.
Alias pocztowy jest dodatkowym adresem e-mail służącym do przekierowania poczty na wskazane konto. Przykładowo do konta fizycznego janek@twojadomena.pl można utworzyć alias jan.kowalski@twojadomena.pl. Każdy wysłany e-mail na adres jan.kowalski@twojadomena.pl będzie docierał na konto janek@twojadomena.pl.

 

Do 100 subdomen.
Do każdej domeny przypisanej do Serwera WWW można utworzyć do 100 subdomen. Np.: do domeny twojadomena.pl można utworzyć subdomeny serwis.twojadomena.pl, sklep.twojadomena.pl. Każda z subdomen może być przekierowana na dowolny katalog w ramach własnego serwera. W ten sposób można stworzyć odrębne serwisy WWW.

 

Baza danych MySQL.
Do Serwera ZEUS i POSEJDON można przypisać bazę danych MySQL w ramach przydzielonej pojemności.

 

Skaner antywirusowy i antyspamowy.
Skaner antywirusowy skutecznie chroni wiadomości e-mail przed wirusami rozprzestrzeniającymi się za pośrednictwem poczty. Skaner antyspamowy skutecznie blokuje niepożądane wiadomości e-mail, określane jako spam. oraz blokuje dostarczanie poczty z adresów pocztowych, znajdujących się na globalnej liście adresów znanych z wysyłania spamu.

 

Autoryzacja serwera SMTP.
Autoryzacja SMTP to zabezpieczenie żądające podania adresu oraz hasła przy każdorazowej próbie wysyłki poczty za pomocą programu pocztowego. Zabezpieczenie chroni przed nieautoryzowanym wysyłaniem poczty z Twojego konta e-mail.

 

Bezpieczna poczta przez SSL.
Dla zwiększenia bezpieczeństwa przesyłania danych można aktywować protokół szyfrowania SSL.

 

Dostęp do konta przez FTP.
Dostęp poprzez FTP umożliwia swobodne umieszczanie i modyfikowanie zawartości serwisu WWW na serwerze.

 

Regularna kopia bezpieczeństwa.
Zawartość Serwerów vpro.pl zabezpieczona jest kopią bezpieczeństwa. Kopia wykonywana jest raz na dobę.

 

Panel administracyjny Net.admin.
Panel administracyjny Net.admin umożliwia samodzielną zmianę hasła do konta, tekstu potwierdzenia dla e-mail oraz powiadomień SMS każdemu użytkownikowi posiadającemu konto na serwerze. Administratorom serwerów umożliwia pełną i swobodną administrację kontami e-mail, stronami www i bazami danych a także konfigurowanie filtrów antyspamowych i przeglądanie statystyk.

 

Program pocztowy Active.mail.
Program pocztowy Active.mail umożliwia obsługę poczty z poziomu strony WWW, dzięki czemu możliwy jest dostęp do konta e-mail z dowolnego miejsca na świecie. Program pozwala na odbieranie, wysyłanie, usuwanie wiadomości.

 

PHP, CGI, PERL.
Na serwerze zainstalowany jest interpreter języka PHP. Istnieje również możliwość umieszczania skryptów CGI i PERL.

 

Transfer serwera.
Serwery WWW posiadają limity transferu wg specyfikacji, przydzielone na czas trwania okresu abonamentowego. Transfer serwera określa całkowitą ilość danych jaka może być przesłana pomiędzy serwerem a siecią Internet we wszystkich protokołach.

 

Bezpłatna subdomena.
Serwer WWW w momencie zakupu są uruchamiane w bezpłatnej subdomenie www.nazwakonta.vpro.pl. Po zarejestrowaniu własnej domeny zostanie ona przypisana do serwera i staje się jego główną domeną.

 
POMOC
Objaśnienia pojęć
Informacje techniczne
Konfiguracja e-mail
Konfiguracja FTP
Zmiana hasła
Powiadomienia SMS
Panel administracyjny
Program pocztowy
Domeny
Rejestracja domen
Przeniesienie domen
FAQ
WYSZUKIWARKA
Słowa do wyszukania:
  i lub
REKLAMA
strona główna  I   oferta  I   pomoc  I   o nas   I   poczta   I  

© 2002-2006 Vpro.pl  Wszelkie prawa zastrzeżone.